Start
Trądzik młodzieńczy
Zapach naszego ciała
Letnie problemy kosmetyczne
Depilacja
O mnie - zakres usług
Jak dojechać ?
Kontakt
Linki
Moje artykuły
O mnie - zakres usług Print

Nazywam się Agnieszka Białecka, urodziłam się w 1978 roku. W zawodzie kosmetyczki pracuję od 2001 roku. Moja przygoda z tą branżą rozpoczęła się dość nietypowo...

Część kobiet przechodzi trądzik już długo po okresie dojrzewania, przeważnie po 20 roku życia a nawet później. Tak było właśnie w moim przypadku. Próby zwalczania tej dolegliwości na własna rękę nie dały pożądanych rezultatów, przeciwnie, stan skóry pogarszał się. Po kolejnych wizytach u dermatologów zaczęłam się zastanawiać co tak naprawdę wpływa na wygląd i prawidłowe funkcjonowanie skóry. Obecnie wiem, że na powyższe zjawiska wpływają przede wszystkim właściwa pielęgnacja odpowiednio dobranymi preparatami oraz dokładność i systematyczność. Postanowiłam poznać głębiej tematy związane z dermatologią estetyczna i kosmetologią. Z czasem zostałam słuchaczką a potem absolwentką szkoły kosmetycznej, mając jednocześnie możliwość uczestniczenia w kongresach i szkoleniach organizowanych przez wiodące marki kosmetyczne.

Kosmetyka profesjonalna jest dziedziną stale rozwijającą się a klienci są coraz bardziej wymagający. Aby sprostać ich oczekiwaniom nie można stać w miejscu, należy stale pogłębiać swoje kwalifikacje. Nagrodą za moją prace jest przede wszystkim satysfakcja moich Klientów. Ich zadowolenie i ponowne wizyty są dla mnie znakiem, że moja praca przynosi pożądane efekty.

Do zobaczenia!,

A. B.


ZAKRES USŁUG

- Trądzik : oczyszczanie skóry twarzy i pleców

- Bezpieczne opalanie SUNSPA

- Drobne zabiegi dermatochirurgiczne

- Dermatoskopia    ------   więcej informacji tutaj .  Badanie służy ocenie zmian skórnych, a w szczególności znamion barwnikowych, także pod kątem groźby wystąpienia w ich obrębie groźnych nowotworów. O ile dermatoskopia służy dermatlologii od dość dawna, o tyle badanie dermatoskopowe z możliwością utrwalenia wyniku jest możliwe dopiero przy rozwiniętej technice cyfrowej obróbki obrazu. Ocenę wyników zdjęć wykonanych dermatoskopem Heine Delta 20 wykonuje oczywiście przeszkolony lekarz (Dr Wasyłyszyn lub wybrany przez Państwa specjalista).

- Kapilaroskopia -- więcej informacji www.wasylyszyn.com

- naświetlania lecznicze PUVA / SUP  (po zaleceniu przez lekarza).

 

 
Materiały opracowano we współpracy z dermatologami.
Użyte materiały zamieszczono za zgodą autorów.
Designed by T.I.V. + Michaszek 2005 C